© 2018 by PS s.c. Adam Sierzan Tomasz Pasicz. Created with WebWave CMS

Nasza oferta obejmuje produkcję, sprzedaż i wynajem namiotów halowych w 6 różnych konstrukcjach:

 

 

GRUPA I: Konstrukcja lekka - sezonowa (8 cm)

Hale namiotowe lekkie o szerokości od 5 do 10 metrów ze ścianą o wysokości od 2,4 do 3,0 metra. Główna konstrukcja wsporcza wykonana jest z pojedynczego profilu o grubości ścianki 2 mm. Są to namioty przeznaczone do sezonowych zastosowań i w ograniczonym zakresie jako namioty całoroczne. Mogą zostać użyte, jako tymczasowe zadaszenia, idealne do krótkich wynajmów, używane również często w okresie letnim jako cieniowniki do przechowywania materiałów wrażliwych na duże nasłonecznienie. Wówczas zamiast standardowego przykrycia, stosuję się również atestowaną siatkę cieniującą wykonaną z  PVC.

 

 

 

 

 

 

GRUPA I: Galeria...

 

GRUPA II: Konstrukcja ciężka - całoroczna (16 cm)

Hale namiotowe ciężkie  o szerokości od 5 do 12 metrów ze ścianą o wysokości od 2,4 do 6,0 metrów. Główna konstrukcja wsporcza wykonana jest z kratownicy uproszczonej potocznie zwanej drabinki, składającej się z dwóch równoległych pasów z  przewiązką w środku. Taki zestaw tworzy ramę o wysokości 16 cm wykonaną z profili o grubości ścianki 2 mm. Są to namioty przeznaczone zarówno do sezonowych zastosowań jak również i przede wszystkim jako namioty całoroczne o rozpiętości ramy wsporczej do 12 metrów. Mogą zostać użyte, jako tymczasowe zadaszenia, ale przede wszystkim stosowane są do wynajmów długoterminowych, jako hale magazynowe tymczasowe i docelowe, zabezpieczenie materiałów i maszyn przed warunkami atmosferycznymi, tymczasowe warsztaty, myjnie, hale produkcyjne itp. Standardowo przykrycie wykonane jest z plandeki PVC, ale można również zastosować na ścianach blachę trapezową.

 

 

 

 

 

 

GRUPA III: Konstrukcja ciężka - całoroczna (51,5 cm)

Hale namiotowe ciężkie  o szerokości od 13 do 17 metrów ze ścianą o wysokości od 2,7 do 6,0 metrów. Główna konstrukcja wsporcza wykonana jest z kratownicy, składającej się z dwóch równoległych pasów ceownika z  przewiązkami pod kątem w środku. Taki zestaw tworzy ramę o wysokości 51,5 cm wykonaną z profili o grubości ścianki 2 i 3 mm. Są to namioty przeznaczone przede wszystkim do stosowania jako namioty całoroczne o rozpiętości ramy wsporczej do 17 metrów. Mogą zostać użyte, jako tymczasowe zadaszenia, ale przede wszystkim stosowane są do wynajmów długoterminowych, jako hale magazynowe tymczasowe i docelowe, zabezpieczenie materiałów i maszyn przed warunkami atmosferycznymi, tymczasowe warsztaty, myjnie, hale produkcyjne itp. Standardowo przykrycie wykonane jest z plandeki PVC, ale można również zastosować na ścianach blachę trapezową.

 

 

 

 

 

 

  1. pl
  2. en
  3. ru
  4. de
  5. it

systemowe namioty halowe