polityka cokies / polityka prywatności

namioty halowe google plus

© 2023 by PS s.c. Adam Sierzan Tomasz Pasicz. Created by  Mainet

namioty halowe na YouTube
namioty halowe Facebook
o firmie namioty halowe

Czym się zajmujemy

 

Nasza firma jako producent namiotów halowych, sprzedaje i wynajmuje namioty magazynowe zastępujące hale magazynowe stałe. Wykonujemy namioty halowe na zamówienie, uwzględniając wszystkie przekazane nam wytyczne. Projektujemy je z wykorzystaniem programu AutoCad. Całą konstrukcję wykonujemy z dokładnością co do 1 milimetra. Atutem naszych namiotów jest ich modułowa konstrukcja, co powoduje, że namiot ma w pełni powtarzalną budowę i jest łatwy w montażu i demontażu.

 

Każda hala namiotowa jest produkowany z wysokiej jakości atestowanych profili stalowych poddanych procesowi cynkowania ogniowego. Poszycie dachu i ścian namiotów wytwarzamy z wytrzymałych materiałów poliestrowych PCV europejskich producentów. Wszystkie materiały mają certyfikat PPOŻ wydany przez Instytut Techniki Budowlanej!

Profil firmy

 

Namioty halowe w PS NAMIOTY HALOWE produkujemy w siedmiu różnych kategoriach, które określają ich typ konstrukcji wsporczej, przeznaczenie oraz gabaryty. Jako producent hal namiotowych oferujemy naszym klientom konstrukcje z poszyciami indywidualnie dopasowane do potrzeb. Zajmujemy się ich projektowaniem i produkcją w naszym zakładzie w Radzyminie pod Warszawą.

 

Wykonujemy hale magazynowe o wymiarach od 5 do 50 metrów szerokości i wysokości ściany od 2,4 metra do 10 metrów. Wykorzystujemy w ich produkcji tylko starannie dobrane najwyższej jakości materiały, w tym cynkowane ogniowo elementy konstrukcyjne i materiały na poszycia poliestrowe, powlekane PCV uznanych europejskich marek. Dzięki swojej modułowej budowie hale namiotowe są łatwe w montażu, rozbudowie i podziale.

O firmie

 

W firmie PS NAMIOTY HALOWE prowadzimy sprzedaż i wynajem dużych hal namiotowych i mniejszych namiotów halowych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży - od 1999 roku dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy konstrukcje i poszycia. Oferujemy Państwu namioty halowe najwyższej jakości. Zajmujemy się ich produkcją od kilkunastu lat i koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów oferując im najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach. W swojej ofercie posiadamy również hale namiotowe używane, codziennie aktualizowane.

 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firm

Wypełnij formularz zapytania

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy

 

 

bramy namiotowe, namioty z bramami segmentowymi
PS NAMIOTY HALOWE
  1. pl
  2. en

systemowe namioty halowe

 

 

hale namiotowe o rozpiętości do 50 metrów

 

 

aktualna oferta namiotów halowych używanych

 

 

hale namiotowe szyte na miarę

 

 

zaufały nam setki klientów, mamy ponad 500 realizacji