systemowe namioty halowe

 

 

hale namiotowe o rozpiętości do 50 metrów

 

 

aktualna oferta namiotów halowych używanych

 

 

hale namiotowe szyte na miarę

 

 

zaufały nam setki klientów, mamy ponad 500 realizacji

 

 

  1. pl
  2. en
PS NAMIOTY HALOWE
bramy namiotowe, namioty z bramami segmentowymi

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy

 

 

Wypełnij formularz zapytania

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firm

O firmie

 

W firmie PS NAMIOTY HALOWE prowadzimy sprzedaż i wynajem dużych hal namiotowych i mniejszych namiotów halowych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży - od 1999 roku dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy konstrukcje i poszycia. Oferujemy Państwu namioty halowe najwyższej jakości. Zajmujemy się ich produkcją od kilkunastu lat i koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów oferując im najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach. W swojej ofercie posiadamy również hale namiotowe używane, codziennie aktualizowane.

 

Profil firmy

 

Namioty halowe w PS NAMIOTY HALOWE produkujemy w siedmiu różnych kategoriach, które określają ich typ konstrukcji wsporczej, przeznaczenie oraz gabaryty. Jako producent hal namiotowych oferujemy naszym klientom konstrukcje z poszyciami indywidualnie dopasowane do potrzeb. Zajmujemy się ich projektowaniem i produkcją w naszym zakładzie w Radzyminie pod Warszawą.

 

Wykonujemy hale magazynowe o wymiarach od 5 do 50 metrów szerokości i wysokości ściany od 2,4 metra do 10 metrów. Wykorzystujemy w ich produkcji tylko starannie dobrane najwyższej jakości materiały, w tym cynkowane ogniowo elementy konstrukcyjne i materiały na poszycia poliestrowe, powlekane PCV uznanych europejskich marek. Dzięki swojej modułowej budowie hale namiotowe są łatwe w montażu, rozbudowie i podziale.

Czym się zajmujemy

 

Nasza firma jako producent namiotów halowych, sprzedaje i wynajmuje namioty magazynowe zastępujące hale magazynowe stałe. Wykonujemy namioty halowe na zamówienie, uwzględniając wszystkie przekazane nam wytyczne. Projektujemy je z wykorzystaniem programu AutoCad. Całą konstrukcję wykonujemy z dokładnością co do 1 milimetra. Atutem naszych namiotów jest ich modułowa konstrukcja, co powoduje, że namiot ma w pełni powtarzalną budowę i jest łatwy w montażu i demontażu.

 

Każda hala namiotowa jest produkowany z wysokiej jakości atestowanych profili stalowych poddanych procesowi cynkowania ogniowego. Poszycie dachu i ścian namiotów wytwarzamy z wytrzymałych materiałów poliestrowych PCV europejskich producentów. Wszystkie materiały mają certyfikat PPOŻ wydany przez Instytut Techniki Budowlanej!

o firmie namioty halowe
namioty halowe Facebook
namioty halowe na YouTube

© 2020 by PS s.c. Adam Sierzan Tomasz Pasicz. Created by  Mainet

namioty halowe google plus

polityka cokies / polityka prywatności