© 2018 by PS s.c. Adam Sierzan Tomasz Pasicz. Created with WebWave CMS

Czym się zajmujemy

 

Nasza firma zajmuje się produkcją, sprzedażą i wynajmem namiotów halowych. Wykonujemy namioty halowe na zamówienie, uwzględniając wszystkie przekazane nam wytyczne. Projektujemy je z wykorzystaniem programu AutoCad. Całą konstrukcję wykonujemy z dokładnością co do 1 milimetra. Atutem naszych namiotów jest ich modułowa konstrukcja, co powoduje, że namiot ma w pełni powtarzalną budowę i jest łatwy w montażu.

 

Każdy namiot halowy jest produkowany z wysokiej jakości atestowanych profili stalowych poddanych procesowi cynkowania ogniowego. Poszycie dachu i ścian namiotów wykonujemy z wytrzymałych materiałów poliestrowych PCV europejskich producentów. Wszystkie materiały mają certyfikat PPOŻ wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.

Profil firmy

 

Namioty halowe w PS NAMIOTY HALOWE produkujemy w sześciu różnych kategoriach, które określają ich typ konstrukcji wsporczej, przeznaczenie oraz gabaryty. Jako producent hal namiotowych oferujemy naszym klientom konstrukcje z poszyciami indywidualnie dopasowane do potrzeb. Zajmujemy się ich projektowaniem i produkcją w naszym zakładzie.

 

Wykonujemy namioty halowe o wymiarach od 5 do 50 metrów szerokości i wysokości ściany od 2,4 metra do 10 metrów. Wykorzystujemy w ich produkcji tylko starannie dobrane najwyższej jakości materiały, w tym cynkowane ogniowo elementy konstrukcyjne i materiały na poszycia poliestrowe, powlekane PCV uznanych europejskich marek. Dzięki swojej modułowej budowie hale namiotowe są łatwe w montażu, rozbudowie i podziale.

O firmie

 

W firmie PS NAMIOTY HALOWE prowadzimy sprzedaż i wynajem hal namiotowych i namiotów halowych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży - od 1999 roku dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy konstrukcje i poszycia. Oferujemy Państwu namioty halowe najwyższej jakości. Zajmujemy się ich produkcją od kilkunastu lat i koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów oferując im najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach.

 

  1. pl
  2. en
  3. ru
  4. de
  5. it

systemowe namioty halowe